Abiye Kumaş

Abiye kumaşlar şıklık ve zarafet için her zaman tercih edilen, özellikle aranan kumaş çeşitleridir. Abiye kumaşlar parlak ve aynı zaman da şık bir görünüme sahip oldukları için özel gün ve davetler için kullanacağınız kıyafetlerde genellikle tercih edilen kumaş türüdür.  Abiye kumaş çeşitleri arasında şifon, tafta, ipek şifon gibi çeşitler bulunur. Bu abiye kumaş çeşitleri arasından sizler de kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Misal verecek olursak bir diğer abiye kumaş çeşidi olan payetli kumaş şık bir özel gün elbisesinin ortaya çıkması için en çok tercih edilen abiye kumaş çeşididir. 


Abiye Kumaşlar

Abiye kumaş satın almak, istediğiniz modeller hakkında fikir sahibi olmak ve abiye kumaş çeşitlerimize ulaşmak için sizler de online olarak hizmet veren web sitemizi gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz ve dilediğiniz abiye kumaş çeşidini satın alabilirsiniz.


Abiye Kumaş Fiyatları

Abiye kumaş fiyatları , piyasada ki en uygun seçenekler ile web sitemiz de mevcuttur. Şu an için 50 Türk lirası ile 70 Türk lirası arasında değişim göstermektedir. Seçtiğiniz kumaşa göre en uygun abiye kumaş fiyatlarını yüksek kalite ile birleştirerek sizlerin beğenisine sunduk. Uygun abiye kumaş fiyatlarını sizlerin hizmetine sunarken de kapıda ödeme ve kredi kartı ile 12 taksit olanaklarını bu fiyatlara ekleyerek siz değerli müşterilerimizin bütçelerini zorlamamaya özen gösterdik. Abiye kumaş çeşitlerini uygun fiyatlar ile satın almak ve kendinizi özel hissetmek bu imkanlar ile sizler için çok elverişli. Özel gün ve geceleriniz de bulunduğunuz ortam da dikkat çekip göz kamaştırmak abiye kumaş çeşitlerimiz ile mümkün. Bu eşsiz ve benzersiz abiye kumaş şıklığını uygun fiyatlar ile satın almak online web sitemiz üzerinde 12 taksit ve kapıda ödeme yöntemleri ile çok kolay.


Abiye Kumaş Satın Al

Aşağıdaki linke tıklayarak tüm abiye kumaş modellerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/abiye-kumaslar

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 46 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?