Astar Kumaşlar

Kimi kumaşlar yeterince kalın ve sık dokunmadıkları için transparan bir özellik taşıyarak içlerini gösterebilir. Bu durumlar da elbisenin transpanranlık düzeyini azaltmak ve daha kalın bir görünüm elde edebilmek adına astar kumaş kullanır. Astar kumaş çeşitleri denye, ipek, polyester gibi çeşitlerle değişiklik gösterebilir. Bu astar kumaş çeşitleri, üzerinde kullanılacak elbiseye göre değişiklik gösterebilir. Astar kumaşlar günlük kıyafet, abiye, palto pardesü gibi ürünler üzerinde kullanılır.  Astar kumaş, bu saymış olduğumuz ürünlerin şıklık, dayanıklılık ve görünümleri için tercih edilir. Astar kumaşların elde edildiği ürünler polyester, poliamid gibi çeşitlerdir.

 Astar kumaş, bulunduğu ürüne temiz, düzgün ve rahat bir görüntü sunmak için ve kullanışlı bir hal sağlamak amacıyla başta kıyafetlerde olmak üzere: ayakkabı, elbise, palto, perde, koltuk gibi ürünleri daha dayanıklı hale getirmek için kumaşın ya da derinin iç yüzüne geçirilen kumaşın kendisinden daha ince bir yapıya sahip olan kumaş çeşididir. Astar kumaş kullanılma amacı: elbisenin giyen kişiyi sıcak tutması, kullanıldığı kumaşın daha dayanaklı hale gelmesi, giysinin esnemesini ve transparanlık oranını azaltmasıdır.

Astar Kumaş Fiyatları

Astar kumaş fiyatları ve çeşitlerini aslikumas.com online web sitemiz üzerinden incelemek çok kolay. Siz de astar kumaşlar hakkında fikir sahibi olabilmek, uygun fiyat, kapıda ödeme güvencesi yanı sıra 12 taksit imkanından yararlanabilmek için aslikumas.com’u ziyaret edebilirsiniz.  Ürün çeşitliliği, kalite ve uygun fiyat garantisini tüm astar kumaş çeşitlerinde bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilecek olduğunuz astar kumaş çeşitleri, birinci kalite hammaddeler ile üretilmiş olup her zaman dayanaklı ve şık bir görünüme sahiptir.


Astar Kumaş Satın Al

Astar kumaş satın al işlemi için tek yapmanız gereken aslikumas.com adresini ziyaret etmek. En uygun fiyatlar ve ödeme koşullarının yanı sıra kapıda ödeme seçeneği de astar kumaş satın almak için web sitemizde sizi bekliyor.


Tüm astar kumaşlar çeşitlerine aşağıdaki link üzerinden ulaşa bilirsiniz

aslikumas.com/astar-kumaslar

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 55 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?