Desenli Krep Kumaş

Desenli krep, sıcak yaz aylarında giyen kişilerin ferah ve rahat hissetmesi amacı ile kullanılan hafif ve şık bir kumaş çeşididir. Sıcak havalardan rahat ve şık bir şekilde bunalmamak adına desenli krep kumaş çeşitlerini sizler de tercih edebilirsiniz. Desenli krep kumaşlar ipek, yün, veya viskoz gibi kumaş çeşitlerinin karışımı ile ortaya çıkmış bir kumaş çeşididir. Desenli krep kumaşların içerisinde bulunan natürel malzeme kullanımı arttıkça hava geçirmemesi ve serin tutması daha kolay bir hale gelmektedir.

Desenli Krep Kumaş Özellikleri

Desenli  krep kumaşlar genellikle; abiye, elbise, pantolon ve ceket tarzında ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır.  Desenli krep kumaşların özelliklerinden bahsedecek olursak;  ilk aklımıza gelecek özelliği likralı bir yapıya sahip olmasıdır. Likralı bir yapıya sahip olan desenli krep kumaşlar bu sayede kullanılan elbise ve kıyafetin özellikle büyük beden giyen kişilerin giydiklerinde rahat etmesine büyük kolaylık sağlar. Desenli krep kumaşların diğer özelliklerinden bahsedecek olursak başta söz ettiğimiz gibi yaz aylarında kullanılır. Bunun sebebi ise desenli krep kumaşlar, terlemeyi önleyen çok hafif bir yapıya sahiptir. Dışardan bakanlar için salaş ve dökümlü bir görünüm sunar. İçerisinde bulunan pamuk oranı arttıkça da kırışma ihtimali en aza inerek ütü yapılma gereksinimi minimum düzeye indirir.   Desenli krep kumaşlar kendi içerisinde de farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerden söz edecek olursak; yazlık, pamuklu, emprime ve ipek krep kumaş olarak adlandırılır. Desenli krep kumaşlar, yapıları ve ve durumları itibari ile kesinlikle elde yıkanmaması ve kuru temizleme sistemleri ile temizlikleri sağlanması önerilir.

 Birçok farklı çeşit desenli krep kumaşlar için, aslikumas.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Desenleri krepler fiyatlarında uygun fiyat seçenekleri, 12 taksit imkanı ve kapıda ödeme seçenekleri ile aslikumas.com üzerinden bütçenize uygun bir şekilde keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.


Desenli Krep Kumaş Satın Al

aslikumas.com, desenli krep kumaş satın alma hizmeti ile sizlerin huzurunda. En iyi fiyat seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ile desenli krep kumaş satın almak için sizler de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Desenli Krep kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

aslikumas.com/desenli-krepler

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?