DESENLİ KREPLER

Desenli krepler, sıcak yaz aylarında giyen kişilerin ferah ve rahat hissetmesi amacı ile kullanılan hafif ve şık bir kumaş çeşididir. Sıcak havalardan rahat ve şık bir şekilde bunalmamak adına desenli krepler kumaş çeşitlerini sizler de tercih edebilirsiniz. Desenli krep kumaşlar ipek, yün, veya viskoz gibi kumaş çeşitlerinin karışımı ile ortaya çıkmış bir kumaş çeşididir. Desenli krep kumaşların içerisinde bulunan natürel malzeme kullanımı arttıkça hava geçirmemesi ve serin tutması daha kolay bir hale gelmektedir.DESENLİ KREPLER VE ÖZELLİKLERİ


Desenli  krepler kumaşlar genellikle; abiye, elbise, pantolon ve ceket tarzında ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır.  Desenli krepler kumaşların özelliklerinden bahsedecek olursak;  ilk aklımıza gelecek özelliği likralı bir yapıya sahip olmasıdır. Likralı bir yapıya sahip olan desenli krepler kumaşlar bu sayede kullanılan elbise ve kıyafetin özellikle büyük beden giyen kişilerin giydiklerinde rahat etmesine büyük kolaylık sağlar. Desenli krep kumaşların diğer özelliklerinden bahsedecek olursak başta söz ettiğimiz gibi yaz aylarında kullanılır. Bunun sebebi ise desenli krepler kumaşlar, terlemeyi önleyen çok hafif bir yapıya sahiptir. Dışardan bakanlar için salaş ve dökümlü bir görünüm sunar. İçerisinde bulunan pamuk oranı arttıkça da kırışma ihtimali en aza inerek ütü yapılma gereksinimi minimum düzeye indirir.   Desenli krepler kumaşlar kendi içerisinde de farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerden söz edecek olursak; yazlık, pamuklu, emprime ve ipek krep kumaş olarak adlandırılır. desenli krepler kumaşlar, yapıları ve ve durumları itibari ile kesinlikle elde yıkanmaması ve kuru temizleme sistemleri ile temizlikleri sağlanması önerilir.

 


DESENLİ KREPLER FİYATLARI

Birçok farklı çeşit desenli krepler kumaşlar için, aslikumas.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Desenleri krepler fiyatlarında uygun fiyat seçenekleri, 12 taksit imkanı ve kapıda ödeme seçenekleri ile aslikumas.com üzerinden bütçenize uygun bir şekilde keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

DESENLİ KREPLER SATIN AL

Sizler de şifon kumaşlar satın almak için uygun ve avantajlı imkanların bulunduğu web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Desenli krepler ve kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/desenli-krepler

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?