Desenli Penye Kumaş

Desenli penye kumaş,  taranmış kaliteli bir pamuktan örülerek üretilen bir kumaş türüdür. Desenli penye kumaş, çok yaygın kullanım alanlarına sahiptir. Bebek giyiminden yetişkin giyime, maskeden tişörte ev tekstilinden pijamalara  kadar birçok ürünün temelini oluşturmaktadır.  Günlük kullanımı çok yaygın olan desenli penye kumaş, insanların hayat akışları sırasında birinci sırada tercih ettiği birçok kıyafetin kumaşını oluşturur. Desenli penye yeri geldiğin de çok şık ve zarif olabilirken yeri geldiğinde ise oldukça rahat ve salaş bir görünüme sahip olarak kullanan kişinin konforunu sağlar. Desenli penye, yıkandıktan sonra zor kuruması ile ünlüdür. Yıkadığınız desenli penye, diğer kumaş çeşitlerine göre daha sık dokunduğu için kuruma konusunda biraz ağır kalabilir. Desenli penye, üretildiği yer ve dönemin şartlarına uygun olarak üzerine baskı yapılıp farklı bir tarz yaratması ile de ön plana çıkar.


Desenli Penye Kumaşlar

Birçok firma, kendi ürettikleri desenli penyeler ile kendilerine bir moda akışı yaratmak için çaba göstermektedir.  Tüm bunların yanı sıra, desenli penyel kumaşlar, kumaş ile üretilen iç çamaşırları da mevcuttur. Sağlık ve konfor açısından oldukça avantajlı olan bu iç çamaşırlar farklı renk seçenekleri ile şık bir görüntü de sağlayabilir. Bu kadar geniş ve kapsamlı bir kullanım alanına sahip olduğunu gördüğümüz desenli penye kumaş, ulaşılması kolay ve bol çeşitliliği ile de kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Desenli penye kumaş için sizler de aslikumas.com adresini ziyaret edip bünyemiz de bulunan desenli penye kumaş seçebilirsiniz.


Desenli Penye Kumaş Fiyatları

Desenli penyelerin bir diğer avantajı da tabi ki fiyatlarıdır. Rahatlık, konfor ve şıklığı bir arada sunan desenli penye kumaş fiyatları her zaman uygundur. Sizler de uygun desenli penye kumaş fiyatları için aslikumas.com adresini ziyaret edebilir, 12 taksit imkani ve kapıda ödeme seçenekleri ile desenli penyelerinize kavuşabilirsiniz.Desenli Penye Kumaş Satın Al

Sizler de desenli penye kumaşlar satın almak için uygun ve avantajlı imkanların bulunduğu web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Desenli penye kumaş ve kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz

aslikumas.com/desenli-penyeler


Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 35 Ürün
Yeni Ürün
%20
Desenli Penye Kumaş
Desenli Penye Kumaş
40.00 TL
32.00 TL
Yeni Ürün
%20
Desenli Penye Kumaş
Desenli Penye Kumaş
40.00 TL
32.00 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?