Desenli Şifon Kumaşlar

Desenli şifon kumaş , polyester ve rayon gibi natürel ipek veya sentetiklerden üretilir.  Çok yumuşak ve akıcı bir görünürlüğe sahip olan desenli şifon kumaş , özel gün kıyafeti, eşarp, şal ve gelinlikler de kullanılır. Desenli şifon kumaş , kaygan olmasından ötürü kolay lekelenebilir. Bu yüzden desenli şifon kumaş ürünlerin temizleme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Desenli şifon, sağlam ve dayanıklıdır. Ancak buna rağmen bazı türleri şeffaf olabilir. Desenli şifon kumaş , çok hızlı yanan bir kumaş türüdür. Bu da çocuk kıyafetlerinde tercih edilmesinin önüne geçer. Daha çok yetişkinler için imal edilen gece kıyafeti, balo kıyafeti, düğün ve nişan kıyafetlerinin yanı sıra evlerin içinde ki kullanım alanıyla dikkat çeker.


Desenli Şifon Kumaş Özellikleri

Desenli şifon kumaş , özellikle perdelere kattığı sık ve zarif görünüş ile ev dekorasyonu güzelleştirir. Desenli şifon kumaş , en sağlıklı ve kaliteli olarak geleneksel ipekten üretilir. Ancak geçmişten günümüze değişen bazı durumların akabinde son zamanlarda zaman zaman naylon, suni ipek ve polyesterden yapılır. Desenli şifon kumaş ürünlerinizi satın alırken hangi hammaddeden üretildiğine muhakkak dikkat etmelisiniz. Özellikle desen şifon ürünlerin temizlik yöntemleri için hayati önem taşıyan bu hammaddeler, içeriğe göre farklı temizleme yöntemleri ile temizlenmelidir. Bilinen en yaygın ve doğru desenli şifon kumaş temizliği yöntemi kuru temizlemedir. Ütülenme yöntemleri de yine içerdikleri hammaddeye göre değişen desenli şifon, ütülenirken muhakkak özenle ve dikkatle desenli şifon ürünü yakmadan yapılmalıdır.

Desenli Şifon Kumaş Fiyatları

Desenli şifon kumaş fiyatları, ödeme seçenekleri ve ödeme yöntemleri için aslikumas.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Desenli şifon kumaş  fiyatları için detaylı ve ayrıntılı bilgilendirme web sitemizde mevcuttur. Tüm desenli şifon kumaş fiyatları üzerinden kredi kartına 12 taksit ve kapıda ödeme seçeneği aslikumas.com da sizleri bekliyor.


Desenli Şifon Kumaş Satın Al

Desenli şifon kumaş satın alma işlemi, aslikumas.com üzerinde en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri dahilinde sizleri bekliyor. Hemen desenli şifon kumaş satın almak için aslikumas.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Desenli şifon kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/desenli-sifonlar

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 13 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?