Desenli Viskon Kumaş

Desenli viskon kumaşlar , kayın ağacından üretilen bir kumaş türüdür. Desenli viskon kumaşlar, üretim anında akıcı hale gelen selüloz sebebiyle pamukla benzerlik gösterir. Desenli viskonun en önemli özelliği, nem alma özelliğidir. Desenli viskon kumaşlar, bu yüksek nem alma özelliğinden ötürü boyama ve baskı işlemleri için elverişlidir. Bunun yanında üzerinde bulunan renklerin daha canlı ve göz alıcısı gözükmesine sebep olur. Dayanıklılık konusunda ise pamuk kadar dayanıklı değildir desenli viskon. 

Desenli Viskon Kumaş Özellikleri

Desenli viskon kumaşlar , rahat ve zarif bir kumaştır. İçerdiği narin elyaf yapısı bunun temel sebeplerinden biridir. Parlak olmasını istediğiniz kumaş türleri içinde desenli viskon kumaşlar kullanarak istediğiniz parlaklık oranına rahatça ulaşabilirsiniz. Desenli viskon kumaşlar daha önce bahsettiğimiz astar kumaş olmak üzere; gömlek, bluz, elbise, ve kadın iç çamaşırı ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadır. Desenli viskon, bunun yanı sıra ev dekorasyonu içinde tercih edilir. Desenli viskon kumaşlar, özellikle vücut hatlarını belli eden özelliği ile şık bir görünüm elde etmeninizi sağlar. Sağlık sektöründe çalışanların giymiş olduğu beyaz önlüklerin üretimin de kullanılan ve en iyi sonucu veren ürünlerin başında gelir. Desenli viskon kumaşlar, kesinlikle sıcak olmayan su da ve elde yıkanmalıdır. Eğer bu imkanı sağlayamıyorsanız desenli viskon kumaşlar ürününüzü kuru temizlemeye vermeniz tavsiye edilir.Desenli Viskon Kumaş Fiyatları

Sıcak yaz günlerinde tercih ettiğiniz ve efil efil bir rahatlık sağlayan birçok etek, desenli viskon kumaşlar ile üretilir. Narin ve hafif yapısının yanında nemi alması desenli viskon kumaşlar ürünler için kullanıcı tarafından seçilme sebebidir.Desenli viskon kumaş fiyatları, kalitesine ve satıldığı yere göre değişiklik gösterebilir. En uygun desenli viskon kumaş fiyatları için kısa bir araştırma yaparak doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Online web sitemiz aslikumas.com, desenli viskon kumaş fiyatları için size yardımcı olabilir. En uygun desenli viskon fiyatlar kumaş fiyatları kredi kartına 12 taksit seçeneği ve kapıda ödeme imkanı ile aslikumas.com üzerinde sizleri bekliyor.


Desenli viskon kumaş satın al

Sizler de desenli viskon kumaş satın almak için uygun ve avantajlı imkanların bulunduğu web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Desenli Viskon kumaşlar ve kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz

aslikumas.com/desenli-viskonlar

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 123 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?