Fisto Kumaş

Fisto kumaş, uzun yıllardır çiçekli süslemelerde kullanılan bir kumaş türüdür. Dantel, nakış ve işlemlerin geneline verilen isim olarak fisto kumaş diyebiliriz. Fisto kumaş, el yapımı ve makinede işlenen koton ve ipek süslü şerittir. Fisto kumaş, ana maddesi pamuktan oluşan bir kumaş türüdür. Saf pamuk ve natürel pamuklu ürünlerdir. Fisto kumaş bu pamuklu içeriği sayesinde günlük kullanıma çok elverişlidir. Fisto kumaş, kullanan kişiyi terletmez ve rahatsız etmez. Fisto kumaş üzerinde bulunan nakışlı desenler estetik açıdan hoş bir görüntü sunarken, bu danteller üzerinde bulunan delikli yapı sayesinde aynı zaman da hava alır ve fisto kumaş kullanan kişinin terlemesini önler. Fisto kumaş, üzerine yapılan işlemler ile hem tatlı ve şık bir görünüm sunar hem de bu bahsettiklerimiz ışığında kullanıcı konforunu en üst düzeye çıkarır. Birçok kumaş türü gibi fisto kumaş genellikle tekstil ürünlerinde kullanılır. Ama hepimizin malumu olan evlerimizde ki danteller, süslemeler, örtüler de yine fisto kumaş ile elde edilir. Dikiş ve nakış işleminin rahat olmasından ötürü fisto kumaş, bu alanda kullanılır.

Fisto Kumaş Çeşitleri

Fisto kumaş çeşitleri, kullanım alanlarına göre oldukça değişiklik gösterebilir.  Ev tekstili, giyim tekstili gibi farklı alanlarda kullanılan fisto kumaş çeşitleri; farklı renk ve model seçenekleri  ile sizlere geniş bir alternatif zinciri sunabilir. Fisto kumaş çeşitleri için yapmanız gereken aslikumas.com online web sitemizi ziyaret ederek bu birbirinden farklı ve göz alıcı fisto kumaş çeşitlerini incelemektir.


Fisto Kumaş Fiyatları

Fisto kumaş fiyatları, kalite ve çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. En uygun fisto kumaş fiyatları, her zaman aslikumas.com üzerinde sizleri bekliyor. Eğer sizin de uygun fisto kumaş fiyatları için bir seçeneğe ihtiyacınız var ise hemen web sitemizi ziyaret ederek kredi kartına 12 taksit ve kapıda ödeme olanakları ile en uygun fisto kumaş fiyatları ile alışverişlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.


Fisto kumaş satın al

Fisto kumaş satın almak için aslikumas.com üzerinden en iyi fiyat garantisi ve uygun ödeme yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Fisto kumaş satın almak için web sitemizde sizleri bekliyoruz.


Fisto kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/fisto-kumas

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?