Krep Kumaş

Krep kumaş, sıcak yaz aylarında giyen kişilerin ferah ve rahat hissetmesi amacı ile kullanılan hafif ve şık bir kumaş çeşididir. Sıcak havalardan rahat ve şık bir şekilde bunalmamak adına krep kumaş kumaş çeşitlerini sizler de tercih edebilirsiniz. Desenli krep kumaşlar ipek, yün, veya viskoz gibi kumaş çeşitlerinin karışımı ile ortaya çıkmış bir kumaş çeşididir. krep kumaş kumaşların içerisinde bulunan natürel malzeme kullanımı arttıkça hava geçirmemesi ve serin tutması daha kolay bir hale gelmektedir. krep kumaş kumaşlar genellikle; abiye, elbise, pantolon ve ceket tarzında ürünlerin üretiminde kullanılmaktadı krep kumaş kumaşların özelliklerinden bahsedecek olursak;  ilk aklımıza gelecek özelliği likralı bir yapıya sahip olmasıdır.


Krep Kumaş Özellikleri

Likralı bir yapıya sahip olan krep kumaş kumaşlar bu sayede kullanılan elbise ve kıyafetin özellikle büyük beden giyen kişilerin giydiklerinde rahat etmesine büyük kolaylık sağlar. krep kumaş kumaşların diğer özelliklerinden bahsedecek olursak başta söz ettiğimiz gibi yaz aylarında kullanılır. Bunun sebebi ise krep kumaş kumaşlar, terlemeyi önleyen çok hafif bir yapıya sahiptir. Dışardan bakanlar için salaş ve dökümlü bir görünüm sunar. İçerisinde bulunan pamuk oranı arttıkça da kırışma ihtimali en aza inerek ütü yapılma gereksinimi minimum düzeye indirir.  krep kumaş kumaşlar kendi içerisinde de farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerden söz edecek olursak; yazlık, pamuklu, emprime ve ipek krep kumaş olarak adlandırılır. krep kumaş kumaşlar, yapıları ve ve durumları itibari ile kesinlikle elde yıkanmaması ve kuru temizleme sistemleri ile temizlikleri sağlanması önerilir.


Krep Kumaş Fiyatları

Krep kumaş fiyatları, birçok farklı çeşit krep kumaş kumaşlar ile aslikumas.com web sitesinde sizleri bekliyor.  Uygun krep kumaş fiyatları  ve uygun seçenekleri, 12 taksit imkanı ve kapıda ödeme seçenekleri ile aslikumas.com adresinde sizler bekliyor.

Krep kumaş satın al

Krep kumaş satın al işlemi için tek yapmanız gereken aslikumas.com adresini ziyaret etmek. En uygun fiyatlar ve ödeme koşullarının yanı sıra kapıda ödeme seçeneği de krep kumaş satın almak için web sitemizde sizi bekliyor.

Krep kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/krep-kumaslar

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 48 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?