Poplin Kumaş Fiyatları

Poplin Kumaş Fiyatları

Kumaş alırken, fiyatlar ilk olarak dikkat edilen özelliklerdir. Peki, poplin kumaş fiyatları ne kadardır? Neye göre değişir? Kumaş fiyatları, sipariş edilen kumaş uzunluğuna, kaliteye, çeşide göre değişir. Alınan kumaş doğal ise yapay olana göre daha farklı bir fiyata sahip olur.

Poplin kumaş çeşitleri düz ve desenli seçenekler arasından en çok tercih edilenlere göre bir fiyat yelpazesine sahiptir. Ancak en önemlisi kumaşların kaliteye oranlı bir fiyata sahip olmasıdır. Tabi ki bu oran piyasa standartlarına da uygun olmalıdır. Günlük giyim ve bebek giyim ürünleri için tercih edilen poplin kumaş çeşitleri de Kumaş Home ürün yelpazesi arasında en uygun rakamlara sahiptir.

En Uygun Poplin Kumaş Fiyatları

Toptan veya perakende satışta en uygun poplin kumaş fiyatları ile istediğiniz kumaş çeşidini kolayca satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken diktirmek istediğiniz elbisenin uzunluğu, beden ölçüleriniz, boyunuz gibi özellikleri dikkate almanız gerekir. Ancak bu şekilde istediğiniz modelde ve ölçüde kıyafeti diktirebilirsiniz. Ayrıca çocuk ya da yetişkin için dikilecek olan kıyafetlerde kullanılacak olan kumaş ölçüsünün farklı olduğu unutulmamalıdır.

Fiyata etki eden önemli bir başka özellik de kumaşın kalitesidir. Sağlıklı kıyafetler giymek, vücudunuzun nefes almasını sağlamak için poplin kumaş günlük giyimde istediğiniz ferahlığı size sağlar. Özellikle de gömlek ve bluz dikimlerinde poplin, en çok tercih edilen, ferah kumaş seçeneklerinden biridir. Makinede yıkanabilen poplin kumaş, iş hayatında ya da günlük hayatta terletemeden, ferah bir gün geçirmenizi sağlar.

Uygun Fiyata Poplin Kumaş Satın Al

Şalvar ve pijama kumaşı olarak da kullanılabilen poplin, en “ uygun fiyata poplin kumaş satın al” seçeneği ile size avantaj sağlar. Bebekleriniz için sağlıklı kıyafetler diktirmek, nevresim takımları yapmak, kendinize en şık ve beğendiğiniz modelde gömlekler yaptırmak için poplin kumaş tercih edebilirsiniz. Bu kumaş türü, doğal kumaşlar arasında yer alan pamuklu, terletmeyen özelliktedir.

Bebek nevresimleri için de sıklıkla kullanılır. Yumuşak dokuya sahip, sık dokunmuş bir kumaş olan poplin ile trençkot ve abiye de dikilebilir. Ayrıca kışlık giysi, tişört gibi kıyafetler için poplin kumaş çeşitleri tercih edilebilir. Yapılacak uygun fiyatlı alışverişlerle daha çok üretim yaparak daha fazla kazanmak mümkündür.Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Kumaş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?