Organze Kumaş

Organze kumaş, gelinlik ve gece kıyafetleri için çok sık tercih edilen oldukça gösterişli, şık, göz alıcı ve dikkat çekici bir kumaş çeşididir. Genellikle ipekli; tüle benzer ama apreli yapısı sayesinde sert bir hal alan kumaştır. Gündelik hayatta pek yaygın olarak kullanılmaz. Daha önce bahsettiğimiz gibi genellikle gece kıyafetleri, gelinlik, sahne elbisesi, nişanlık gibi abiye giysiler de kullanımı ön plana çıkar. Son yıllarda ev dekorasyonu için de kullanılmaya başlayan organze kumaş, özellikle yemek masası örtülerinde kullanımı ile dikkat çekmeye başlamıştır. Üzerine straz taşlar eklenerek şıkır şıkır ama şık bir görüntüye sahip olma imkanını bizlere sunar. Organze kumaş ağırlık olarak hafif, saydam ve yarı saydam yapısı ile dikkat çeker. Hatlarının keskinliği, salaş olmayan yapısı, ve parlaklığı ile abiye kıyafetlerin vazgeçilmez kumaş türüdür. Saydam yapısının sağladığı en önemli özellik ise kesinlikle farklı kombinler ile uyum içinde bir görüntü verebilme imkanıdır.


Organze Kumaş Özellikleri

Organze kumaş özelliklerini ele alacak olursak yukarıda bahsettiğimiz gibi günlük kullanım için tek başına pek uygun olmasa da tamamlayıcı bir unsur olarak bir çok kombinde karşımıza çıkabilir. Genellikle giydiğiniz bluzların üst kısımlarını organze kumaş ile entegre hale getirerek oldukça zarif ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.Üzerlerine rahatlıkla dantel işlenebiliyor oluşu özellikle yaz aylarında organze kumaşlardan hazırlanmış kıyafetleri tercih edilebilir kılmaktadır. Aynı zamanda altın veya gümüş takıların ön plana çıkarılabilmesi için de son derece uygun bir kumaş türüdür.


Organze Kumaş Fiyatları

Organze kumaş fiyatları, diğer kumaş fiyatlarına göre biraz daha yüksektir. Organze kumaş fiyatları yüksek olma sebeplerinden biri de kullanım alanıdır. Sizlerin organze kumaş fiyatları ile en uygun imkanlar buluşmanız için aslikumas.com hizmet vermektedir. Uygun organze kumaş fiyatları ve kredi kartına 12 taksit ile kapıda ödeme seçeneği için aslikumas.com adresini ziyaret edin.

Organze kumaş satın al


Organze kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz

aslikumas.com/organze-kumas

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 7 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?