Sandy Kumaş

Sandy kumaş, kalın ve ince özellikleri ile yazlık, salaş kullanım alanlarında kullanımı yaygın olan bluz, elbise ve tuniklerde kullanılan bir kumaş türüdür. Sandy kumaş polyester iplikten yapılmaktadır. Parlak bir görünüme sahip olan sandy kumaş, pliseli ürünlerin üretimin de kullanılan özel bir kumaş türüdür. Likra ve polyesterin karışımı ile elde edilen sandy kumaş, bu karışımlar sayesinde kullanılan ürünlerin elastik bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Polyester kumaş ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan sandy kumaş, polyester kumaşa göre daha şık ve gösterişi salaş bir halde sağlamayı amaçlar. Sandy kumaş esasında daha önceleri belli bir yaş üzerine gelmiş kadınların tercihiydi. Bunun en büyük sebebi ise likralı ve elastik yapısıydı.   Ama değişen moda dünyası ile bol ve salaş giyinmenin mevsimsel olarak zaman zaman revaçta olmasıyla her yaş grubuna hitap eder bir hale gelmeye başladı. Özellikle boydan elbiseler için kullanılan bir kumaş türü olan sandy kumaş mevsimine göre kalın veya ince dokuma özelliği sayesinde dört mevsim kullanılır bir hale gelmiştir.


Sandy Kumaş Özellikleri

Polyester alt yapılı olan bir kumaş türü sandy kumaş özellikleri hakkında bahsedecek olursak;  son yıllarda pileli elbiselerin üretimi ile oldukça revaçtadır. Sandy kumaşın kaliteli ürünleri olmakla beraber ucuz ve kalitesiz ürünleri de son yıllarda popülerdir. Görünüm olarak şık bir görüntüye sahip Sandy kumaş;  kırışmaz, düşük derece ile yıkanır, renkleri oldukça canlı gösterir, yaz mevsimlerinin değişmez ürünüdür. Ayrıca sandy kumaş, salaş görüntüsü ile şıklık ve rahatlığı bir arada sağlar.


Sandy Kumaş Fiyatları

Sandy kumaş fiyatları, kaliteye göre değişiklik gösterebilir. Uygun sandy kumaş fiyatlarına erişmek için aslikumas.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Uygun sandy fiyat seçeneklerine sizler de kapıda ödeme ve kredi kartına 12 taksit imkanı ile aslikumas.com üzerinden inceleyebilirsiniz.


Sandy Kumaş Satın Al


Sandy Kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/sandy-kumas

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 15 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?