Şifon Kumaş

Şifon kumaş polyester ve rayon gibi natürel ipek veya sentetiklerden üretilir. Çok yumuşak ve akıcı bir görünürlüğe sahip olan şifon kumaş, özel gün kıyafeti, eşarp, şal ve gelinlikler de kullanılır. şifon kumaş, kaygan olmasından ötürü kolay lekelenebilir. Bu yüzden şifon kumaş ürünlerin temizleme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Desenli şifon, sağlam ve dayanıklıdır. Ancak buna rağmen bazı türleri şeffaf olabilir. şifon kumaş, çok hızlı yanan bir kumaş türüdür. Bu da çocuk kıyafetlerinde tercih edilmesinin önüne geçer.


Şifon Kumaş Özellikleri

Daha çok yetişkinler için imal edilen gece kıyafeti, balo kıyafeti, düğün ve nişan kıyafetlerinin yanı sıra evlerin içinde ki kullanım alanıyla dikkat çeker. şifon kumaş, özellikle perdelere kattığı sık ve zarif görünüş ile ev dekorasyonu güzelleştirir. şifon kumaş, en sağlıklı ve kaliteli olarak geleneksel ipekten üretilir. Ancak geçmişten günümüze değişen bazı durumların akabinde son zamanlarda zaman zaman naylon, suni ipek ve polyesterden yapılır. şifon kumaş ürünlerinizi satın alırken hangi hammaddeden üretildiğine muhakkak dikkat etmelisiniz. Özellikle desen şifon ürünlerin temizlik yöntemleri için hayati önem taşıyan bu hammaddeler, içeriğe göre farklı temizleme yöntemleri ile temizlenmelidir. Bilinen en yaygın ve doğru şifon kumaş temizliği yöntemi kuru temizlemedir. Ütülenme yöntemleri de yine içerdikleri hammaddeye göre değişen desenli şifon, ütülenirken muhakkak özenle ve dikkatle desenli şifon ürünü yakmadan yapılmalıdır.

Şifon Kumaş Fiyatları

Şifon kumaş fiyatları, ödeme seçenekleri ve ödeme yöntemleri için aslikumas.com adresini ziyaret edebilirsiniz. şifon kumaş fiyatları için detaylı ve ayrıntılı bilgilendirme web sitemizde mevcuttur. Tüm şifon kumaş fiyatları üzerinden kredi kartına 12 taksit ve kapıda ödeme seçeneği aslikumas.com da sizleri bekliyor.


Şifon kumaşlar satın al

Sizler de şifon kumaşlar satın almak için uygun ve avantajlı imkanların bulunduğu web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Şifon kumaşlar çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/sifon-kumaslar


Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 43 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?