Tafta Kumaş


Tafta kumaş, şık davetlerin, düğünlerin ya da mezuniyet gibi özel geceleriniz de sizlerin şık durmamızı sağlayan kıyafetleri meydana gelmesi için kullanılan bir kumaş türüdür. Dokuması kolay olan bir kumaş türü olan tafta kumaş genellikle astar, abiye ve gelinlik gibi ürünlerin dikiminde kullanılır.Tafta kumaş, her yüzü aynı bez armür üstüne dokunan perdahlı bir kumaş türüdür.Tafta kumaş oldukça gergin iplikler ile diziler halinde simetrik bir görüntü oluşturur. Tafta kumaş, yapılırken atkı ve çözgü işlemleri için farklı renkler kullanılırsa, ürün ışığa göre değişiklik göstermek gibi bir özelliğe bürünür. Genellikle kadın giyiminde tercih edilen bu tafta kumaş, oldukça şık bir görünüme sahiptir.

 

Tafta Kumaş Özellikleri

Natürel kumaşlar sınıfında yer alan tafta kumaş, nefes alabilme özelliği ile dikkat çeker. Tafta kumaş, sahip olduğu bu nefes alabilme özelliği ile kullanan kişinin terlememesini sağlayarak giyildiği müddetçe rahat ve ferah bir tutmasını sağlar. Tafta, sağlamlığının yanı sıra oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de tafta kumaştan üretilen ürünlerin kullanımı sırasında rahatsızlık hissedilmemektedir. Tafta kumaş, sahip olmuş olduğu dalgalı yapı ile kullanan kişilerin fiziki kusurlarını örtmek konusunda adeta bir gece gibi olur. Ayrıca tafta kumaş sahip olduğu sade ve doğal yapısı ile kilo problemi olan insanların sık sık tercih ederek nimetlerinden faydalandığı bir kumaş türüdür.


Tafta Kumaş Fiyatları

Tafta kumaş fiyatları, kullanım alanı ve kullanıldıkları ürünlerden ötürü piyasada bulunan diğer kumaşlara kıyasla biraz daha yüksek olma ihtimaline sahiptir. Tafta kumaş fiyatları bu konuda gözünüzü korkutmasın. Sizler de aslikumas.com üzerinden en uygun tafta kumaş fiyatları ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit ve kapıda seçenekleri ile aslikumas.com sizin hizmetiniz de.

Tafta kumaş satın al


aslikumas.com, tafta kumaş satın alma hizmeti ile sizlerin huzurunda. En iyi fiyat seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ile tafta kumaş satın almak için sizler de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Tafta Kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.aslikumas.com/tafta-kumas

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 10 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?