Tensel Taşlanmış Kumaş

Tensel taşlanmış kumaş, son yıllarda gündelik yaşamlarımız içinde çok sık duymaya başladığımız kumaş türlerinden biridir. Giyim sektörünün çok sık kullandığı tensel taşlanmış kumaş, insanların internet üzerinden en çok araştırdığı kumaş türlerinin başında geliyor. Tensel taşlanmış kumaş, giyim sektörü açısından çok büyük bir potansiyele sahiptir. Tensel taşlanmış kumaş, sağladığı birçok avantaj ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tensel taşlanmış kumaşın sağlam ve dayanıklı yapısı ile beraber çok şık bir görünüm sağlaması bu kumaş türünün bu kadar potansiyel vaat edip tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Tensel taşlanmış kumaş esasında direkt olarak bir kumaş türü değildir. Avrupa bazlı bir firma tarafından ilk olarak piyasaya sürülmüş bir üründür. Ancak yarattığı kalite ve avantajlı özellikler ile beraber akıllara hemen bir kumaş türünü getiriyor. Tensel taşlanmış kumaş üretimi kalın iplikler ile gerçekleşir. Bu kumaş bazı özel aşamaların ardından farklı iplikler ile meydana gelir.

Tensel Taşlanmış Kumaş Özellikleri

Tensel taşlanmış kumaşlar nitelik ve nicelik açısından incelenecek olursa, birçok avantajı kullanıcılarına sunar. Türkiye ve dünya da en çok kullanılan kumaşlar arasında yer alan tensel taşlanmış kumaşlar; dayanıklı yapısı, mekanik işlemlere karşı olan direnci, doğallığı ve nefes alabilme özelliği sayesinde vücudun terlemesini önlemesi, hızlı kırışmasına karşın aynı hızda düzelmesi, hijyenik ve yumuşak olması ile dikkat çekmektedir. Bu özellikleri barındırması ile günümüz dünyasında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir.

Tensel Taşlanmış Kumaş Fiyatları

Tensel taşlanmış kumaş fiyatları zaman zaman değişiklik göstermektedir. Sizler de en uygun tensel taşlanmış kumaş fiyatları için aslikumas.com adresini ziyaret edip incelemelerde bulunabilirsiniz. Aslikumas.com üzerinden tensel taşlanmış kumaş fiyatları hakkında bilgi sahibi olup kredi kartına 12 taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Tensel Taşlanmış Kumaş Satın Al

Tensel taşlanmış kumaş satın alma imkanı, aslikumas.com ile ayağınıza geldi. Düşük fiyat garantisi ve uygun ödeme seçenekleri ile sizler de tensel taşlanmış kumaş satın almak için aslikuma.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 7 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?