Tül Kumaş

Tül kumaş, çeşitli ipliklerin özelliklerinden, çokgen şeklinde ki nakışların bir araya gelerek, yarı saydam bir görünüme sahip olan, hafif, ince bir kumaş  türüdür. Tül kumaş, ince bir elyaf tabakası olarak da bilinirken yapımı bu kadar kolay tanımı bu kadar açık bu ürünü görmek için gözlerinizi pencerelerinize çevirmeniz yeterli olacaktır. Ülkemiz sınırları içerisinde en çok perde ve ev dekorasyonu alanında rağbet gören tül kumaş genel olarak beyaz renkte tercih edilir. Sizleret tül kumaş hakkında bahsederken de gelinliklere değinmeden edemeyiz öyle değil mi? Organze kumaşlara göre daha yumuşak dokusu ile tül kumaş, hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Organzenin dik ve çabuk kırışan dokusuna göre tül kumaş, kolay kolay kırışmaz ama diğeri kadar dikte durmaz. tül kumaş,  uyumu ucuz maliyeti ve herkes tarafından erişilebilir oluşu kullanımını çok yaygınlaşmıştır.

 


Tül Kumaş Özellikleri


Farklı görünüme sahip değişik tül kumaş vardır. İsimlerinden şöyle bir bahsedersek:tül kumaş, file tül kumaş, brükseltül kumaş,dantel tül kumaşgipürü söyleyebiliriz. Çok hafif ve ince olan tüller illüzyon ismini alır. Tüllerin bu türü çok yaygındır küçük parçalar halinde kullanılarak şapkalar süslenir vualet adı verilen bu şık kesimler elbise ve konfeksiyonlarda da kullanımı uygundur. Sizlerde şifon krep ve ye diğer malzemelere ulaşamadığınız yerde tül kumaş  kullanarak aynı fonksiyonlara sahip kıyafetler dikebilirsiniz yukarıda tarif ettiğimiz vualetleri de kullanarak şakalardan yola çıkarak çocuklarınızın elbiselerini minik parçalarla süsleyebilir. Eteklerini üzerine birkaç metre tül kumaş aracılığı ile bel kısmına katlayarak dikip kız çocuklarınız için çok sevimli kıyafetler yapabilirsiniz. Eskimiş giyilmeyen pek çok parçayı bu şekilde değerlendirmenizi öneririz.

 


Tül Kumaşların Fiyatı


Tül kumaş fiyatı, her zaman avantajlı ve uygun olmuştur. Ev dekorasyonu ve bazı elbiseleriniz süslemesi için rahatlıkla satın alabileceğiniz tül kumaş fiyatı, aslikumas.com üzerinde sizlere bekliyor. Kredi kartı ile 12 taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile aslikumas.com üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Tül Kumaş Satın Al

Sizler de tül kumaş satın al işlemi için aslikumas.com web sitesini ziyaret ederek elverişli fiyatlar ve alternatifli yöntemler ile hemen tül kumaş satın al işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tüller ve tül kumaş çeşitlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

aslikumas.com/tuller

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 9 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?